Stomatologia

Dbaj o swój piękny uśmiech. Naszym Pacjentom od wielu lat zapewniamy najwyższą jakość usług stomatologicznych. Oferujemy leczenie z wszelkich dziedzin stomatologii, endodoncji i leczenia zachowawczego. Dzięki nam na twarzy pojawia się zdrowy uśmiech każdego dnia. 

Jesteśmy nowoczesnym gabinetem stomatologicznym, w którym oferujemy kompleksową opieką stomatologiczną. Posiadamy wiedza na najwyższym poziomie, która uzupełniana jest dzięki licznym szkoleniom. W klinice Milmed stworzyliśmy przyjazne warunki dla Pacjentów, tak by każdy z nich mógł poddać się leczeniu w, jak najbardziej komfortowych warunkach.

Zakres usług

Leczenie próchnicy

Rozwój stomatologi sprawia, że leczenie próchnicy jest obecnie całkowicie bezbolesne. Zastosowanie nowoczesnych materiałów wypełnienia sprawia, że nasze zęby wyglądają pięknie i naturalnie, nawet po długim leczeniu. Wczesne leczenie próchnicy pozwala szybko i skutecznie zatrzymać erozję zęba i uratować go bez potrzeby skomplikowanego leczenia.

Wybielanie zębów

Śnieżnobiały uśmiech to nasza idealna wizytówka. Proces wybielania zębów nie jest szkodliwa dla szkliwa ani miazgi zębów. Dzięki temu możemy cieszyć się pięknym uśmiech bez żadnych obaw. Wybielanie gabinetowe polega na nałożeniu środka wybielającego, a następnie wykonania naświetleń lampą przyspieszającą wybielanie.

Leczenie kanałowe

Leczenie kanałowe jest koniecznością w momencie nieodwracalnego uszkodzenia nerwu zęba. Dzięki zabiegowi endodoncji możliwe jest uratowanie zęba objętego zaawansowaną próchnicą, którego należałoby usunąć. W trakcie zabiegu lekarz stomatolog oczyszcza kanał zębowy z pozostałości nerwu oraz bakterii, a następnie wprowadza wypełnienie.

Chirurgia

W niektórych przypadkach może okazać się, że ekstrakcja, czyli usunięcie zęba jest jedynym możliwym rozwiązaniem. Stosuje się je w przypadku gdy dalsze leczenie zęba będzie nieskuteczne. Zabieg chirurgiczny wykonywany jest po wcześniejszym znieczuleniu.

Profilaktyka i higiena

Codzienna higiena i dbanie o piękny uśmiech mogą nie wystarczyć. Właśnie dlatego tak ważna jest odpowiednie profilaktyka stomatologiczna. Dla naszych Pacjentów wykonujemy zabieg skalingu — czyli mechanicznego usunięcia kamienica nazębnego, piaskowanie, lakowanie oraz fluoryzację.

Zobacz nasz gabinet

Stomatologiczny

Galeria gabinetu

Lekarz prowadzący

Łukasz Milejski

lek. dent.